MENU iCanteen

Primární obrázek článku

 Online přihlašování a odhlašování stravy iCanteen – zde

Adresa jídelny SUPŠS:

https://jidelna.supss.cz/login

Vážení strávníci, ve školním roce 2023/24 jsou stanoveny níže uvedené ceny:

ikona souboruPlatný ceník

Aktuality

    • S nově obdrženým čipem nebo ISIC kartou se zastavte v kanceláři vedoucího DM, kde Vám budou nahrány do systému stravování. Bez tohoto kroku nebude čip u výdejního okénka fungovat.

Informace pro žáky 1. ročníků: Přihlášku ke stravování lze stáhnout v odkazu níže. Po vyplnění ji zašlete emailem na: melichar@supss.cz

Na základě přihlášky obdržíte přihlašovací údaje do iCanteen a variabilní symbol. Až po obdržení variabilního symbolu zasílejte zálohu na stravování a ubytování. Děkujeme za pochopení.

Přihlášky ke stravování postupujících žáků zůstávají v platnosti i pro školní rok 2023/2024, stejně jako již přidělené variabilní symboly (nutné při platbách bankou).

Vyúčtování

V případě, že zůstatek na účtu nepřesahuje výši jedné měsíční platby (pouze obědy = 940,-Kč, ubytování a strava = 3470,-), ponecháváme částku na účtu již jako zálohu pro další školní rok. Zůstatky vyšší zasíláme celé zpět na číslo účtu uvedené v přihlášce ke stravování. Stejně tak v případě žáků, kteří ukončili studium. V případě jiných požadavků  nás kontaktujte do 7. července.

Alergeny

Od 13.12.2014 v souladu s potravinovým právem je povinností jídelen označovat na jídelníčku alergeny. Legislativně určené alergenové složky jsou označenynásledujícími čísly. Číselný přehled alergenů naleznete i na nástěnce školní jídelny. V jídelním lístku jsou vždy u pokrmu vyznačeny obsažené alergeny číselně.

Placení stravného, přihlašování/odhlašování:

Placení stravného– prostřednictvím přiděleného variabilního symbolu zákonný zástupce uhradí do 25. 8. 2023 první dobití kreditu na účet školy: 500900574/0600 v minimální výši 940 Kč (pouze obědy) nebo 3470 Kč (platba za celodenní stravování a ubytování – žák SUPŠS ubytovaný v DM školy) nebo 2600 Kč (S+V + ubytování  – žák jiné školy ubytovaný v DM). Kredit bude žákovi nahrán do systému stravování. Objednáním stravy dochází k čerpání kreditu. Žák a jeho zákonný zástupce sledují stav kreditu a včas provedou jeho případné navýšení. V případě nedostatečného kreditu není možné objednávání stravy.

Informace o kreditu, přihlašování, odhlašování stravy:

  • online aplikaceiCanteen (rodiče, žáci)
  • terminál v jídelně (stravovací čip, žáci)
  • telefonicky či osobně v kanceláři ekonomky školy nebo vedoucího domova mládeže

Žáci ubytovaní na domově mládeže – měsíční platba (3470 Kč) je společná pro stravování i ubytování.  Ze zaslané částky  je vždy umořena úhrada za ubytování, zbytek je převeden na stravovací kredit.

Dokumenty ke stažení

ikona souboruPřihláška-ke-školnímu-stravování-SPUŠS-Ž.-Brod 2023/2024

ikona souboruProvozní řád školní jídelny

Na dotazy Vám odpovíme prostřednictvím e-mailu:melichar@supss.cz nebo na tel. 725 397 154


Vytvořeno 5.1.2023 10:52:34 | přečteno 9413x | Ondřej Oliva
load