Výstava SKLENĚNÁ PLASTIKA

Primární obrázek článku
Sazava-ikona

Sklářská huť František v Sázavě se zanedlouho stane hostitelem další výstavy, kterou si naše škola připomíná 95. výročí od svého založení. V autentickém prostředí historického areálu prezentujeme skleněné plastiky realizované především technologií taveného skla ve formě, ale zastoupené budou také broušené skleněné plastiky a objekty kombinované s dalšími materiály. Návštěvníci výstavy mohou posoudit kreativitu nejmladší generace budoucích sklářů, zhmotnělé do podoby uměleckých artefaktů, jejichž společným jmenovatelem je originalita, nevšednost a vyspělé umělecké řemeslo. Výstava bude pro veřejnost slavnostně otevřena v sobotu 4. června 2015 od 10 hodin v rámci tzv. Skleněného Jarmarku, který se koná v areálu huti František. Naše škola bude při této akci také drobné skleněné předměty prodávat .Výstava potrvá až do 31. 8. 2015.

Vytvořeno 30.6.2015 16:43:44 - aktualizováno 1.7.2015 10:01:47 | přečteno 81x | ernest

Výstava SKLENĚNÁ PLASTIKA

Sazava-ikona

Sazava-ikona

POZVÁNKA SÁZAVA

POZVÁNKA SÁZAVA

load