Česká sklářská společnost a naše škola

Primární obrázek článku
CSS-logo

Ve čtvrtek 16. října 2014 se v mělnickém hotelu OLYMPIONIK zúčastnila ředitelka školy schůze výboru České sklářské společnosti. Projednávala se příprava "České a slovenské konference o skle" ve Žďáru nad Sázavou, která se bude konat 5.–7. 11. 2014. Bližší informace na www.czech-glass-society.cz Smylsem této konference je zprostředkovávat setkávání mezi členy České i Slovenské sklářské společnosti a dalšími zájemci o sklářskou tematiku. V rámci svého odborného programu se představují hlavní směry sklářského výzkumu a vývoje a umožňuje setkání sklářů z akademické i průmyslové sféry. Škola získá možnost předat informace o nabízeném oboru Technologie skla účastníkům konference ve sborníku a v propagačních materiálech.

Vytvořeno 20.10.2014 9:29:05 - aktualizováno 20.10.2014 13:19:51 | přečteno 93x | ernest

Česká sklářská společnost a naše škola

CSS-logo

CSS-logo

Jednáni ČSS

Jednáni ČSS

load