Čerstvé úspěchy naší školy

Primární obrázek článku
Sanssouci-ikona

V rámci mezinárodní soutěžní přehlídky tvorby studentů sklářských oborů Sanssouci Junior Glass Match, která se pravidelně koná  v Karlových Varech jsme získali 1. a 2. místo! (viz příloha). 1. místo prostřednictvím skleněného objektu Marie Suchánkové z oddělení Malba a dekor a 2. místo za rytý objekt od Martiny Fabiánové. Blahopřejeme studentkám i jejich pedagogům. Této akce se každoročně zúčastňují desítky studentů z českých i zahraničních škol. Akce si klade za cíl motivovat studenty oborů se zaměřením na výtvarné zpracování skla, propagovat původní sklářskou tvorbu a umělecké vzdělávání v oboru. Není bez zajímavosti, že naše škola získala 1. místo již po šesté.

Vytvořeno 21.3.2015 20:15:20 - aktualizováno 24.3.2015 13:00:24 | přečteno 102x | ernest

Čerstvé úspěchy naší školy

Sanssouci-ikona

Sanssouci-ikona

Vitezne_prace

Vitezne_prace

load